KRKONOŠSKÉ POHÁDKY
19.11.2017  11:00
ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ
27.11.2017  19:30
ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ
DIVADELNÍ SPOLEČNOST HÁTA
Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče - do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

Hrají : Lukáš Vaculík, Viktor Limr / Pavel Nečas, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček / Martin Zounar, Kristýna Kociánová / Hana Kusnjerová / Radka Pavlovčinová, Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková a další
Autor
: Michael Parker (USA)
Režie
: Roman Štolpa
Žánr
: Komedie
Vstupné
: 300,- Kč a 280,- Kč
Datum
: 27.11.2017 od 19:30
Upozornění
: Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Předprodej v KD Blaník Vlašim
Zarezervujte si lístky
Zde si můžete rezervovat lístky na divadelní představení
OMLOUVÁME SE, DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODANÉ...
Rezervujte si lístky na představení pomocí rezervačního formuláře. Maximální množství rezervovaných lístků je 10. Po odeslání rezervace Vás budeme kontaktovat s potvrzením o Vaší rezervaci buď na uvedené telefonní číslo nebo emailovou adresu.
Rezervace lístků je 5 dní, pokud si do této doby lístky nevyzvednete rezervace bude zrušena.
Lístky si také můžete vyzvednout osobně v KD Blaník.

Komenského 22,
258 01 Vlašim
Telefon: 317 842 288
Mobil: 602 532 032
IČO: 71237615
Email: kdblanik@kdblanik.cz
Po-Pá od 7:30 - 15:30